Leden 2009

Miley Cyrus

31. ledna 2009 v 15:57 | DEEGEE sestra T. |  herci/herečky
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, (* 23. listopadu 1992, Nashville, Tennessee) je americká herečka a zpěvačka.

Život

Už ve svém útlém věku v ní její rodiče objevili dřímající talent. Od malička se objevovala v různých reklamách. O něco později si poprvé zahrála - a to v epizodce seriálu Doc, kam jí zavedl otec. Největší zlom v její kariéře ovšem nastal když později po dlouhém úsilí nakonec vyhrála casting na roli Miley v seriálu Hannah Montana z produkce studia Disney. Je o mladé čtrnáctileté středoškolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou kšticí a jménem Hannah Montana. Ale ve škole je to zase obyčejná holka. Nikdo neví, že vede dva různé životy kromě její rodiny a kamarádů-Olivera a Lilly. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem. Že tento seriál je opravdu úspěšný dokazuje i to, že si po boku Miley zahrála třeba Dolly Parton, Brooke Shields, Jesse McCartney, Jonas Brothers, Ashley Tisdale a mnoho jiných.
V létě 2008 Miley vyšlo nové CD Breakout.


Filmografie


Diskografie

Pod pseudonymem Hannah Montana:
  • Hannah Montana (2006)
  • Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus (2007)
  • Hannah Montana 3 (2008)
Pod svým jménem:
  • Breakout (2008)
Miley Ray Cyrus

Miley s pejskem
Rodné jménoDestiny Hope Cyrus
Narození23. listopadu 1992
USA Nashville
Přezdívka(y)Smiley( od toho jméno Miley )
Oficiální webwww.mileycyrus.com
Významná(é) roleHannah Montana

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Aqua - Barbie girl

31. ledna 2009 v 15:20 | DEEGEE sestra J. |  videa

Zidane vs. Materazzi

31. ledna 2009 v 15:15 | DEEGEE sestra T. |  videa

video pro fotbalové nadšence:)

Zidane song

31. ledna 2009 v 7:58 | DEEGEE sestra T. |  texty písniček
Attention c'est la danse du Coup de Boule!
(Coup de boule, coup de boule)
Coup de boule à droite
(Coup de boule, coup de boule)
Coup de boule à gauche
(Coup de boule, coup de boule)

Allez les bleus!
Allez,
Zidane il a frappé, Zidane il a tapé (Coup de boule!)* 4x

Le rital, il a eu mal
Zidane il a frappé
l'Italien ne va pas bien
Zidane il a tapé
L'arbitre l'a vu à la télé
Zidane il a frappé
Mais la coupe on l'a ratée
On a quand même bien rigolé

Zidane il a frappé, Zidane il a tapé (Coup de boule!) 4x

Trezeguet n'a pas joué
Quand il a joué il a raté
Il a tout fait capoté
La coupe on l'a ratée
Barthez n'a rien arreté
C'est pourtant pas compliqué
Les sponseurs sont tous fâchés
Mais Chirac a bien parlé

Zidane il a frappé, Zidane il a tapé (Coup de boule!) 4x

Attention c'est la danse du Coup de Boule!
(Coup de boule, coup de boule)
Coup de boule à droite
(Coup de boule, coup de boule)
Coup de boule à gauche
(Coup de boule, coup de boule)
Coup de boule avant
(Coup de boule, coup de boule)
Coup de boule arrière
(Coup de boule, coup de boule)

Et maintenant penalty
Attention il va tirer
un, deux, trois...c'est raté!

Zidane il a frappé, Zidane il a tapé (4x)

On a quand meme bien rigolé
Zidane et Trezeguet
La coupe on l'a ratée
Zidane et Trezeguet (2x)
Et Trezeguet...et Trezeguet...et Trezeguet guet guet
Trezeguet
(Coup de boule, coup de boule)
et Trezeguet
(Coup de boule, coup de boule)
et Trezeguet
(Coup de boule, coup de boule)
et Trezeguet
(Coup de boule, coup de boule)
Trezeguet

fotbaloví fanoušci už budou vědět... :)diplomky 1

30. ledna 2009 v 16:27 | DEEGEE sestra T.
děkujem:


Svědci Jehovovi

30. ledna 2009 v 11:00 | DEEGEE sestra T. |  problematika světa
tyto věci jsou u Svědků Jehovových zakázány:

1. minisukně
2. sex přes svatbou
3. narozeniny
4. cokoliv s lebkou
5. moderní hudba
6. transfuze¨
7. plakáty hvězd
8. Halloween
9. vojenská služba
10. internet a tv
11. Vánoce

Kdo to jsou ti Svědci Jehovovy?
Určitě si někdy na ulici nebo na zastávkách metra viděla nenápadné, témeř nehybné lidi, kteří drželi v ruce časopisy Strážná věž. Nebo už u vás doma někdy někdo zazvonil a chtěl mluvit o Bohu? Pravděpodobně to byli Svědci Jehovovi - přísně křesťanská sekta, která má v Čechách přibližně 90 000 stoupenců. Věří v Boha, nazývají ho Jehova. Také oni mají Bibli, ale jen Překlad Nového světa. Tam jsou změněna slova a přizpůsobena jejich vlastní víře. To co tu stojí je, je pro svědky Jehovovy zákon, který musí být za každou cenu dodržován. Považují se za jediné správné křesťany. Svědci Jehovovi věří mimo jiné v to, že brzy přijde konec světa. Po tomto konečném boji ( Armagedon) Jehova na Zemi opět nastolí ráj, ve kterém budou žít Svědci. Všichni ostatní, kteří v Jehovu nevěří, budou zničeeni. Kazatelská služba je tedy důležitá součást všedního dne, tato služba znamená například rozdávání časopisu ( Strážná věž nebo Probuďte se) nebo putování od dvěří ke dveřím, a to 15 hodin týdně. Víra v jediného Boha se musí šířit dál! I vícekrát týdně probíhají shromáždění, kam musí členové přijít, jinak je čekají tresty.

Codělat, když tě někdo ze Svědků Jehovových osloví?
Pokud tě jejich informace nebudou zajímat, slušně poděkuj, řekni, že bohužel nemáš zájem, a rychle odejdi. Pokud se na tebe zazvoní doma, tak je NIKDY nepouštěj dovnitř a také jim NIKDY nedávej žádné informace o rodině a o sobě.

Co dělat, když moje kamarádka vstoupí mezi Svědky Jehovovy?
Informuj se podrobně o sektě a opatrně se své kamarádky zeptej, jak se jí tam daří. Kdyby byla opravdu nešťastná, měla by ses obrátit na nějakou důvěryhodnou osobu nebo linku bezpečí. Od 14 let si už ale může své náboženství vybrat sama...

Housátka na talíři

30. ledna 2009 v 9:01 | DEEGEE sestra T. |  týrání zvířat
Husí jatýrka. To je pravá delikatesa mezi labužníky. Asi si říkáš, že není nic zvláštního jíst tuhle pochoutku, ale napadlo tě, že právě kvůli ní umírají tisíce bezbranných hus v těch nejubožejších podmínkách....
Normální housátko má jako svůj domov šťavnatou louku, u sebe svou husí maminku, která se o něj láskyplně stará. Za těchto podmínek se může house dožít až 30 let.
Ale jiná housata, která takové štěstí neměla a žijí v ohromných výkrmnácch, se dožívají pouza tří měsíců.
SKORO KILO ŽRÁDLA V PĚTI SEKUNDÁCH!
Husí máma se láskyplně shýbne ke svému housátku. Daří se jim dobře, vždyť se můžou pohybovat po celé louce nebo se koupat v nedalekém jezírku. Ale všechna housátka takové štěstí nemají. Jsou zavřená v těsných klecích a záměrně překrmována. Než skončí pod rukou kata, vedou velmi krátký život plný bolesti a utrpení. A to všechno jen kvůli jedné pochoutce - pravé paštice z husích jatýrek, největší lahůdce všech labužníků. Totiž, jen hodně tlustá a pořádně vykrmená housata mají extrémě velká játra a čím větší játra, tím víc paštiky z nich...
Asi by tě zajímalo, jak to v takových výrobnách chodí. Ve velkých jsou husy nejdříve rozdělená podle pohlaví. Husy jsou od narození oddělené od houserů, jejich játra totiž nerostou tak rychle jako samčí. A to je pro nebohé husičky rozsudek smrti: sotva se vyklubou jsou jejich žluťoučká housátka otrávena plynem nebo ostrými břity rozsekána zaživa ve velké řezačce. Pro chov nejsou potřebná.
Ovšem samečci nedopadnou o nic lépe. Na ně čeká krátký život plný utrpení. Začnou dostávat tučné krmivo, aby hodně rostli, a když už nemají peří žluťoučká, ale bílé, jsou rozmístěni do klecí po jednom. Klece jsou tak málé, že se husy nemůžou skoro pohnout.
Ale to nejhorší pro tyto nebohé tvory teprve přijde. Každému houserovi je zhruba třikrát denně brutálně zaváděna přes jícen do žaludku hadice, která měří přibližně 50 centimetrů. Touhle hadicí jim je za pomoci vzduchu do žaludku doslova natlačena kaše z kukuřice, z tuku a soli. Při každém dalším natlačení je do husy asi během pěti vteřin natlačeno okolo 800 gramů žrádla. To je stejné jako kdyby ti během pěto vteřin někdo do žaludku napumpoval 10 kilo těstovin. Kvůli tomuto bolestivému překrmování nabudou husí játra během tří týdnů až desetinásobně. Takto bolestivě, rychle a hlavně nezdravě zvětšená játra tlačí na plíce a husa nemůže dýchat. Hodně hus toto mučení nevydrží, udusí se, mají srdeční zástavy nebo vykrvácí kvůli vnitřnímu poranění dlouho hadicí. V tu chvíli jsou jejich tělíčka už nepotřebná a hozena do kontejneru.
Většině labužníkům je, ale utrpení hus úplně jedno. Umělý výkrm hus byl v EU zakázán. Je to týrání zvířat a mělo by se tomu nějakým způsobem zabránit. Přesto v Maďarsku a ve Francii jsou pořád tímto způsobem týrána tisíce hus denně. A paštika z jater se pak dostane do všem zemí světa.

Tento článek je v BRAVOGIRL číslo 3.

i love you

29. ledna 2009 v 18:11 | deegee sestra j |  obrázky

Happy Valentines Day
Vysvědčení

29. ledna 2009 v 14:06 | DEEGEE sestra T.
Tak co? Dneska se rozdávalo vysvědčení, tak jak ste dopadli? Já, DEEGEE sestra T. výborně a DEEGEE sestra J. výborně a dvakrát chvalitebně, prostě superrrr........ :):)))))


roztomilá zvířátka

28. ledna 2009 v 18:35 | DEEGEE sestra J. |  obrázky


v