Prosinec 2008

třpytivé kočky

31. prosince 2008 v 9:30 | DEEGEE sestra J. |  Třpytivé Obrázky
třpytivá kráva

31. prosince 2008 v 9:26 | DEEGEE sestra J. |  Třpytivé Obrázky

Diplom

31. prosince 2008 v 8:23 | DEEGEE sestra T.
děkujem moc krásnej :)

Silvestr

31. prosince 2008 v 8:18 | DEEGEE sestra T.
Tak tu máme zase poslední den letošního roku 2008 - 31.12. Silvestr. Rok 2008 byl pro mě osobně jeden z nejlepších roků vůbec, a to z mnoha důvodů. Uvedu takové ty spíš vedlejší:
1. sportovní

Chelsea se dostala do finále Ligy Mistrů ( po atraktivním zápasu na penaltách prohrála)....

V tomto roce bylo také EURO 2008, sice jsme jako národ celkem vyhořeli a jeli rychle domů i když jsme možná měli navíc, ale byla to pro mě taky velká událost, protože EURO je jednou za čtyři roky a taky mě bavilo koukat na ty všechny zápasy ...

Také byla olympiáda v Pekingu. Opravdu velkolepá akce a nezapomenutelná. I když hodně českých sportovců zklamalo, byli tu tací, kteří překvapili a vzpomeňte si na Báru Špotákovou a její nezapomenutelný šestý hod...

2. taneční

Ve Stardance 3 vyhráli moji favoritové Dana Batulková a Jan Onder....

3. hodně osobních důvodů, ale ty si samozřejmě nechám pro sebe a nebudu je sem vypisovat :)


A nakonec musím připomenout, že se mi strašně zalíbilo číslo 8, takže i kvůli tomu se mi ten rok líbil.

Do Nového roku 2009 bychom chtěly obě DEEGEE popřát všech svým návštěvníkům blogu hodně zdraví, štěstí a úspěchů....
není to bohužel moje práce

Ilustrovaná máma - Jacqueline Wilsonová

30. prosince 2008 v 18:57 | DEEGEE sestra T. |  knížky
Gemma dřív milovala Amaryllis, milovala mě, milovala náš společný život. My tři jsme byly na tom šedém světě jako pestrobarevně vybarvené květiny, jako zářící obrázky, kterými byla Amaryllis potetovaná...
Amaryllis, potetovaná od hlavy až k patě nádhernými kérkami, je nejskvělejší a nejkrásnější máma na světě. Alespoň ji tak vidí Keiko ( jenom si občas přeje, aby její krásná máma celé noci neflámovala a aby občas nemívala ty divné úlety). Její starší sestra Gemma už ale Amaryllis tolik neobdivuje jako dřív. Má ji sice ráda, ale někdy zatouží po tom, aby byla trochu normální...


Půlnoc - Jacqueline Wilsonová

30. prosince 2008 v 18:50 | DEEGEE sestra T. |  knížky
Třináctiletá Violet vždycky byla ve stínu staršího okouzlujícího a panovačného bratra Willa, který dokázal být jednu chvíli milý a ohleduplný a vzápětí krutý a nemilosrdný. Nedávno se ovšem Will dozvěděl překvapivé tajemnství o své minulosti a od té doby se všechno jen zhoršilo. Violet utíká do světa fantazie zaplněna napřirozenými postavami,které vytváří její nejoblíbenější autor Casper Dream. Když do školy přijde nová žákyně Jasmine, která se s Violet hned spřátelí, zdá se, že by se vše mohlo obrátit k lepšímu. Pomůže Jasmine své kamarádce vymanit se z Willova magického područí?


Lola Rose - Jacqueline Wilsonová

30. prosince 2008 v 18:45 | DEEGEE sestra T. |  knížky
Když už to doma začne být moc nebezpečné,musí si Jani, její máma a malý bráška Johnny rychle sbalit všechny věci a utíkat uprostřed noci z domova. Přestože mají strach, že je táta chytne, cesta do Londýna a pobyt v hotelu vypadají zpočátku jako velké dobrodružství. Dokonce si všichni změní jména a z Jani se stává skoro dospělá a děsně cool Lola Rose.
Život Loly Rose ale není tak krásný jako nové jméno. Nelíbí se jí ani mámino nové zaměstání ani její nový přítel, z kluků ve škole také není moc nadšená. A když musí máma jednoho dne do nemocnice, Lola Rose je nucena chovat se daleko dospěleji,než se ve skutečnosti cítí.


Všude dobře, doma nejlíp - Jacqueline Wilsonová

30. prosince 2008 v 16:19 | DEEGEE sestra T. |  knížky
Jmenuju se Tracy Beakerová a nejradši ze všeho hraju Vadí nevadí, protože se žádného příkazu neleknu a vždycky vyhraju. A vám radím, abyste radši nezkoušeli říkat, že tohle není nejlepší knížka na světě.
Myslela jsem si, že budu žít se svou pěstounkou Mandy šťastně až do smrti. Dovolte, abych se zasmála! Vůbec to tak nedopadlo. Mandy je hrozně lakomá a přísná. Nechce mi kupovat značkové oblečení a kvůli tomu se mi děti ve škole posmívají. Takže se nedivte, že chodim za školu. Mám takové tajné místo, kde se scházím se dvěma kluky, Alexandrem a Fotbalem. Hrajeme spolu Vadí nevadí a já vždycky vyhraju. Protože jsem ze všech nejlepší, fakticky!

Tracy Beakerová, nezkrotná temperamentní hrdinka z knížek Vadí nevadí je tu zpátky - ve fantastickém novém příběhu, který vás určitě nejen pobaví, ale i dojme.


Jacky Snílek - Jacqueline Wilsonová

30. prosince 2008 v 12:32 | DEEGEE sestra T. |  knížky
Každý zná Tracy Beakrovou, nejoblíbenější postavu Jacqueline Wilsonové, ale co čtenáři vědí o samotné spisovatelce? V této fascinující knize můžete zjistit, jak si Jacky hrála s papírovými panenkami jako Prue v Holce z popelnice.
Jak se muselo potýkat s nepředvídatelnými výbychy hněvu svého otce jako Prue v Lekci lásky...
Jak si vybírala nové hračky v hračkářství Hamleys jako Keiko v Ilustrované mámě...
Jak si užívala Vánoce jako Amy v Divném dárku...
Jak selhala při přijímacích zkouškách jako Ruby ve Dvojčatech v průšvihu...
Ale hlavně se dozvíte, jak Jacky ráda četla i psala povídky. Podle jejích představ to byl nejlepší způsob jak strávit volný čas - zmizet v imaginárním světě.
Od prvního románu, který napsala, bylo jasné, že má tahle dívka velmi živou fantazii, ale kdo mohl tušit, že se z ní stanbe úspěšná autorka a získá za svou práci spoustu ocenění?


Ring my bells- Enrique Iglesias

30. prosince 2008 v 12:22 | DEEGEE sestra T. |  videa
super song :)