Červenec 2008

In and Out

31. července 2008 v 7:52 | DEEGEE sestra T. |  móda
Jsou věci, který jsou in a který jsou out. Kažfá věc může být in nebo out. Protože každému připadá in nebo out něco jiného. Pro někoho in znamená chovat se drsně a mluvit sprostě a někomu tohle samé připadá naopak out.
Napište do komentářů, co komu připadá in a out. Jsme zvědavý na vaše odpovědi

US5

30. července 2008 v 11:07 | DEEGEE sestra T. |  hudební skupiny
Richie
Datum narození:28.11.1988
Místo narození:Wheaton IL
Výška:175 cm
Barva vlasů:Blond
Barva očí:Modrá
Už od 4 let se Richie objevuje na jevišti a už má za sebou pár rolí v muzikálech,věnuje se sportu a zahrál si v americkém filmu "rule number one"(pravidlo číslo 1).
Richie byl na rozpacích a nevěděl jestli se má rozhodnout pro svou úspěšnou hereckou kariéru nebo pro Us5.
Dal přednost Us5, a tak ukončil školu.
Teď se může naplno věnovat zpěvu-koncertovat.
Richie je velmi energetický a je největší komik z Us5.Rád napodobuje kluky ze skupiny.Stal se největším miláčkem dívek z celé skupiny-A Richie si to velmi užívá.O svých fanynkách říká,že jsou cool a sladké.
Richie je stále více ctižádostivý a chce ze sebe vydat co nejvíce.
http://img260.imageshack.us/img260/2654/hlux6.png
Chris
Datum narození: 7.8.1988
Místo narození: Köln, Německo
Znamení: Lev
Chris měří 178cm, má přirozeně blonďaté vlasy a má modré oči. Chris si splnil pomocí US5 svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování!Fotí hlavně lidi, ale není to podmínkou. Jeho největším snem je stát na podiu se svou skupinou. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě v jaké je teď. Nechce se měnit jen kvůli skupině a holkám. Chris se musel po vítězství v Big in America rozhodnout mezi svou přítelkyní a kariérou. Rozhodl se pro kariéru s US5.
Mezi jeho nejoblíbenější sporty patří surfování a také volleyball. Chris bydlí stále ještě z rodiči, pokud není zrovna s US5. Jeho rodiče mají velký rodinný dům a Chrisovi je s nimi velmi dobře. Jeho maminka je učitelka a jeho otec je prodavač.
Chris má jednoho sourozence a to sestru Efu. Efě je 20 let a studuje školu v Bayeru. Chris chodí taky ještě do školy.
Chris Watrin
US5
Jay
Datum narození: 31.3.1982
Místo narození: Orlando, Florida
Znamení: Beran
Jay se začal už dříve věnovat hudbě, když na jeho dveře zaklepal jeden nejúspěšnějších producentů společnosti Triple M-Music. Sedm let pracoval s producenty Mikem Michaelem a Markem Dollarem. Ve studiu byl zavřený celé dny a skládal nové texty k písním a dělal návrhy. Jeho dosud nejúspěšnějším songem je "Schick mir´ nen Engel". Prodali asi 250000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na podiu s kulkama s US5.
Narodil se v Londýně, ale pak se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem, pokud není zrovna s US5. Má dva sourozence a to dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého úspěšného bratra velmi pyšné. Jay umí bezproblémově anglicky, německy a francouzsky.
Jay Khan
Jay Khan
Izzy
Datum narození: 19.10.1983
Místo narození: Orgando, Florida
Znamení: Váhy
Už od 15 let se Izzy věnuje muzice. Dříve také působil ve skupině Exact, se kterou zpíval a tancoval. Dokonce působily jako předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson. Později se dostal do skupiny US5. Bydlí s klukama ze skupiny. Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník. Ve svých tanečních kouscích používá velmi často salta. Také hraje skvěle na kytaru. Má 4 piercingy a 13 tetování. Na hlavě nosí dredy, které mají pro něj náboženský význam.
V dřívější době vymetal všechny kluby kde hráli jeho oblíbenou muziku, ale dnes dělá všechno proto, aby se mohl naplno věnovat skupině. Izzy nevyniká jen svými tanečními a pěveckými schopnostmi, je taky velmi nadaný pro skládání básní. Věnuje se taky bojovým sportům a jako jediný z US5 má přítelkyni a nehodlá ji opustit.
Do Evropy poprvé vstoupil až se skupinou US5, dříve žil totiž v Kalifornii.
Má dva sourozence a to 16ti letou sestru a 15ti letéto bratra.
US5
Izzy Gallegos

Cayce Clayton:
Povolání: Zpěvák
Věk: 20
Datum narození: 3. 12. 1988
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Člen skupiny: US5 od té doby, když skupinu ze zdravotních důvodů opustil fanoušky milovaný Chris Watrin.

Cayce Clayton
Vince
Jméno: Vincent Tomas
Přezdívka: Vince,Vinnie
Datum narození: 27.08.1992
Místo narození: Mansfield/Ohio
Znamení: Panna
Výška: 1,73 m
Sourozenci: Starší bratr a mladší sestra
Otec: Tom (učitel tenisu)
Matka: Jan (manažerka)
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Barva očí: Zeleno-modrá
Koníčky: Plavání,surfing,tenis
Oblíbená barva: Modrá
Oblíbené jídlo: Pizza,smažená křidýlka
Od října 2007 Vincent nahradil Mikela Johnsona a je nový účastník US5.
Tento 15-ti letý chlapec se narodil v Mansfieldovi/Ohio ,ale stěhoval se do Laa s jeho rodinou, protože tam měl lepší kariérové možnosti.Vince, hrál v některých reklamách, byl modelován a navštěvoval některá osazení! Ten poslední byl efektivní pro něj. Nejprve se trojnásobit hudbou plánoval sólovou dráhu, ale nakonec Vinnimu nabídli místo ve světově populárnímu boybandu US5!

US5

fotky celé skupiny:

Veselé obrázky

30. července 2008 v 10:49 | DEEGEE sestra T. |  obrázky

Berušky

30. července 2008 v 8:08 | DEEGEE sestra J. |  příroda
Slunéčko sedmitečné (Coccinella septempunctata), lidově nazývaná též beruška, berunka nebo sluníčko, je nejběžnějším slunéčkem v Evropě a vedle mandelinky bramborové jeden z nejznámějších brouků.

Vzhled

Slunéčko sedmitečné je asi 7 mm dlouhé, tvar těla je téměř polokulovitý, jen mírně protáhlý dopředu. Má červeně zbarvené krovky se třemi černými tečkami na každé straně a jednou tečkou společnou pro obě krovky. Z jeho zbarvení je odvozeno jeho pojmenování, české i latinské (z latiny septem = sedm a punctuatae = tečky). Larva je šedočerná, někdy i s nádechem hnědé nebo modré, s četnými černými a méně četnými žlutooranžovými, oranžovými nebo červenoranžovými skvrnami.

Vývoj

Samička na jaře volně naklade vajíčka do štěrbin nebo na spodní strany listů. Larvy se vylíhnou zhruba po týdnu a zakuklí se v závislosti na teplotě tak 30-60 dnů (čím tepleji, tím je vývoj rychlejší).

Rozšíření a význam

Slunéčko sedmitečné je velmi rozšířeným druhem žijícím téměř všude, kde se vyskytují mšice a červci, jimiž se živí jak larvy, tak dospělí jedinci. Je považována za užitečný druh efektivně likvidující výše zmíněné škůdce (jedna larva zkonzumuje během svého vývoje až přes 600 mšic) a jakožto taková byla úmyslně zavlečena do Severní Ameriky, v níž se teď běžně vyskytuje.

Obrana před predací

Dospělec se v nebezpečí staví mrtvým a bezvládně padá na zem (tzv. katalepsie). Je-li s ním manipulováno, vylučuje oranžovou šťávu obsaženou v hemolymfě obsahující alkaloidy (například coccinellin), díky čemuž je pro řadu potenciálních predátorů (zejména ptáků) nechutná a jedovatá. Podobně jedovaté jsou i larvy a kukly. Z tohoto důvodu mají slunéčka jen omezené množství potenciálních nepřátel.´
Slunéčko sedmitečné
Slunéčko sedmitečné
Vědecká klasifikace
Říše:Živočichové (Animalia)
Kmen:Členovci (Arthropoda)
Podkmen:Šestinozí (Hexapoda)
Třída:Hmyz (Insecta)
Podtřída:Křídlatí (Pterygota)
Řád:Brouci (Coleoptera)
Podřád:Všežraví (Polyphaga)
Čeleď:Slunéčkovití (Coccinellidae)
Rod:Slunéčko (Coccinella)
Binomické jméno
Coccinella septempunctata
L., 1758
Larva spásající mšice Larva spásající mšice
Slunéčko sedmitečné (Coccinella septempunctata), lidově nazývaná též beruška, berunka nebo sluníčko, je nejběžnějším slunéčkem v Evropě a vedle mandelinky bramborové jeden z nejznámějších brouků.

Máme diplom

30. července 2008 v 7:05 | DEEGEE sestra T. |  aktuality
Vyhráli jsme jednu bleskovku na jednom blogu a získali sme diplom. Sice sme nebyly první, ale byly sme asi 7.

Nejčastěji jsou týráni zvířata:

29. července 2008 v 7:09 | DEEGEE sestra T. |  týrání zvířat
Ovce,tato nevinná chundelatá zvířátka jsou často oběťmi týrání zvířat
tuleň, žije si svůj život někde na Severním Pólu a najednou k němu přijdou nějací lidé a začnou mu ubližovat. Chudák, koukejte jak smutně kouká. V součastné době tuleň patří mezi ohrožená zvířata.
Krávy, tyto obyčejní živočichové jsou také týrané. Nejčastěji jsou týrané tak, že jsou uvázané na řetězech a nedostávají najíst a nevyklízí jim odpad a žijou tam v bahně. Chudáci...
Nedostává najíst, je celý vychrtlý a není jediný pes na světě, kterému takhle koukají kosti. Vždyť se sotva udrží na nohou.
I tihle krásní delfíni můžou být týráni. Jsou na tom podobně jako velryby...
Nejsou týraná jen tto zvířata, bývá jich mnoho tisíc, možná i víc. Nechápu, jak může být někdo takhle neohledný a bezcitný k těmto roztomilým zvířátkům. :-(

Bonboniéry

28. července 2008 v 21:36 | DEEGEE sestra T. |  sladkosti
Která bonboniéra vám chutná nejvíc? Napište do komentářů pls

Vyznáte se na blogu?

28. července 2008 v 21:26 | DEEGEE sestra T. |  ankety
Hlasujte do ankety pls!!!

Buldok

28. července 2008 v 12:41 | DEEGEE sestra J.
Anglický buldok se dříve používal ke zvláštním účelům - k zápasům s medvědy a býky. Vznikl křížením mastifů a teriérů. Dnes se buldoci chovají především pro výstavy. Má často zdravotní problémy. Má roztomilou povahu, jinak se mu říká tara
Historie
Býčí zápasy byly v Británii zakázané v roce 1830 a tomuto plemeni hrozilo přímé vyhynutí. Ovšem zkušení chovatelé toto plemeno vyhynout nenechali a přetvořili ho z agresivního bojovníka na přítulného společníka.

Popis těla a nároky

Oči buldoka jsou velmi blízko nosu, horní pysk je převislý. Má široký postoj a tlapy mírně vytočené ven. Plemeno se svou velikostí velmi dobře hodí do městského bytu. Má rád děti i jiné psy. Není sice dobrým hlídačem, ale nepotřebuje moc pohybu. Nemá rád vedra.
Anglický buldok
Anglický buldok
Anglický buldok
Informace o plemeni
Země původu:Velká Británie
Klasifikace FCI:Standard č.149
  • Skupina 2: Pinčové a knírači, molossoidní a švýcarští honáčtí psi
    • Sekce 2: Molossoidní
      • Podsekce 2.1: Typ mastif
Hmotnost:psi: cca 25 kg, feny: cca 23 kg
Výška v kohoutku:cca 31-36 cm
Barva:
  • žíhaná, červeno-hnědá, béžová, s černou maskou či bez ní
  • strakatě bílá
  • bílá s dobrou pigmentací

v týdnu od 21.7.2008 - 27.7.2008

28. července 2008 v 7:14 | DEEGEE sestra T. |  návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (21.7. 2008 - 27.7. 2008) je:
Pondeli: 16
Utery: 19
Streda: 9
Ctvrtek: 8
Patek: 11
Sobota: 7
Nedele: 13

Celkem: 83